O nas
O nas

O nas

Grape Hotel & Restaurant mieści się w zacisznej i zielonej dzielnicy Wrocławia, w odległości 10 minut od Centrum. Jedynie w 4 minuty pieszo można dotrzeć do Hali Stulecia, Parku Szczytnickiego, Centrum Kongresowego i wyjątkowego w tym regionie Afrykarium.

Grape Hotel oferuje 13 unikatowo zaaranżowanych pokoi, które charakterem i designem przypominają i utożsamiają się z najbardziej znanymi regionami winnymi z Europy i ze świata. Motywy dekoracyjne Hotelu i Restauracji Grape nawiązują do tematyki winnic i winnej latorośli. Ciekawie zaprojektowane detale nadają temu miejscu unikalny charakter.

Grape Hotel to pierwszy w Polsce i w Europie obiekt z pierwszą na świecie Biblioteką Wina, której system opiera się na trzech kryteriach: Smakach Natury, Miłości i Luksusu.

Oferujemy absolutnie unikatowy i bezpłatny Serwis Dobrego Snu!

Grape Hotel to wysoka jakość świadczonych usług i standardów obsługi, poparta certyfikatem jakości :Certyfikat ISO 2012 Bogate doświadczenie, wypracowana polityka i jej realizacja usprawnia działanie hotelu, wdrażanie najlepszych praktyk, ciągły rozwój naszych pracowników to elementy działania naszego hotelu, czego odzwierciedleniem są corocznie przyznawane nagrody przez witrynę Trip Advisor.

Ogród Botaniczny Ogród Japoński
ZOO Afrykarium
Hala Stulecia Hala Stulecia
Centrum Kongresowe Centrum Kongresowe
Wrocławska Fontana Multimedialna

GRAPE HOTEL&RESTAURANT
ul. Parkowa 8
51-616 Wrocław

tel.: 71 / 73 60 400
e-mail: biuro@grapehotel.pl

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa dolnośląskiego na lata 2007 - 2013.

Telefon
Zadzwoń
Restauracja
Restauracja
Rezerwuj
Rezerwuj
Menu
Menu