Grape Hotel, Wrocław
Przyjazd 29 mar 2020
Wyjazd 30 mar 2020
Tło bannera

Biblioteka win

Poznaj bogactwo smaków, zapachów i barw win z różnych regionów świata....

Piwnica win - najlepsza piwnica win we Wrocławiu

Jako specjaliści od dobrego smaku doskonale wiemy, że pyszna potrawa to nie wszystko. Niezbędna jest także odpowiednia oprawa posiłku oraz dobrze dopasowany trunek. W kompleksie hotelowo-restauracyjnym Grape zwracamy ogromną uwagę na dobór wina do spożywanych potraw. Posiadamy wyjątkową na skalę światową Bibliotekę Win, która zachwyca szerokim wyborem wspaniałych trunków z różnych regionów świata. Dzięki temu w naszych progach każdy smakosz i miłośnik wina znajdzie swoje ulubione smaki w tym zakresie. Osobom, które nie znają się dobrze na tego typu trunkach, nasz Sommelier pomoże w wyborze odpowiedniego wina, które podkreśli smak zamówionych dań.

Menu degustacyjne win

Biblioteka Wina, która znajduje się w Grape Restaurant, zachwyca niezwykle szerokim wyborem. Naszym gościom oferujemy wspaniałe wina, stworzone z wyselekcjonowanych odmian winogron z wielu różnych regionów świata. Oferujemy wyśmienite wina francuskie oraz włoskie, posiadamy napoje z Portugalii i Hiszpanii, a także oryginalne trunki z Gruzji, które zachwycają smakiem. Można spróbować u nas również win z Antypodów, Krajów Lewantu, Ameryki Południowej oraz z RPA i USA. Ogromna gama białych, czerwonych, różowych oraz musujących win o różnych walorach smakowych sprawia, że z łatwością można dopasować trunek do swoich upodobań oraz do zamówionych w naszej luksusowej restauracji dań.

Menu degustacyjne win i alkoholi

Dla miłośników wina organizujemy degustacje win we Wrocławiu. Serwujemy na nich wyjątkowe wina z całego świata. Nasz Sommelier dołoży wszelkich starań, aby każdy trunek z naszej piwnicy win został odpowiednio zaprezentowany wraz z całą jego historią oraz pochodzeniem. Dla nas wino to nie zwykły napój alkoholowy, ale wyjątkowy trunek, który wymaga odpowiedniej oprawy i podejścia. Dlatego też w naszej Bibliotece Win znajdują się tylko starannie wyselekcjonowane rodzaje wina, które zachwycają różnorodnością. Oferujemy oryginalne i dotąd szerzej nieznane smaki, a także klasyczne warianty win o wieloletniej tradycji.

Nasza niezwykle rozbudowana Biblioteka Wina oferuje wina poukładane w trzech kategoriach: Smaków Natury, Smaków Miłości oraz Smaków Luksusu. Ten wyjątkowy system kategoryzowania wina sprawia, że nasza kolekcja jest jeszcze bardziej wyjątkowa i luksusowa. Grape Restaurant to miejsce obowiązkowe do odwiedzenia dla każdego miłośnika wina z dalekich zakątków świata oraz z najbardziej znanych i wyjątkowych regionów winnych w Europie i na świecie. Zapraszamy na degustacje oraz inne wydarzenia z winem w roli głównej oraz zachęcamy do próbowania naszych trunków podczas wykwintnych obiadów i kolacji w Grape Restaurant. Nasz Sommelier pomoże w doborze odpowiedniego wina, dopasowanego do konkretnych potraw oraz do indywidualnych upodobań smakowych naszych gości.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij